הירשמאן GRS103-6TX/4C-2HV-2A געראטן סוויטש
קורצע באַשרייַבונג:
26 פּאָרט שנעל עטהערנעט/גיגאַביט עטהערנעט אינדוסטריעל אַרבעטסגרופּע סוויטש (פֿיקס אינסטאַלירט: 4 x GE, 6 x FE; דורך מעדיע מאָדולן 16 x FE), געראטן, ווייכווארג HiOS 2A, סטאָר-און-פֿאָרווערד-סוויטשינג, פֿענכערלאָזער פּלאַן, רעזערוו מאַכט צושטעל
פּראָדוקט דעטאַל
פּראָדוקט טאַגס
קאמערציעלע דאַטע
פּראָדוקטבאַשרייַבונג
| נאָמען: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| ווייכווארג ווערסיע: | HiOS 09.4.01 |
| פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטעט: | 26 פּאָרטן אין גאַנצן, 4 x FE/GE TX/SFP און 6 x FE TX פֿיקס אינסטאַלירט; דורך מעדיע מאָדולן 16 x FE |
מער אינטערפייסיז
| מאַכט צושטעלן/סיגנאַלינג קאָנטאַקט: | 2 x IEC פּלאָג / 1 x פּלאַג-אין טערמינאַל בלאָק, 2-פּין, אַרויסגאַנג מאַנועל אָדער אויטאָמאַטיש סוויטשאַבאַל (מאַקס. 1 A, 24 V DC צווישן 24 V AC) |
| לאקאלע פאַרוואַלטונג און מיטל פאַרבייַט: | יו-עס-בי-סי |
נעץ גרייס - לענג of קאַבל
| טוויסטעד פּאָר (TP): | 0-100 מעטער |
| איין-מאָד פיברע (SM) 9/125 מיקראָמעטער: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-SM/LC און M-FAST SFP-SM+/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-LX/LC |
| איין-מאָד פיברע (LH) 9/125 µm (לאַנג-דיסטאַנס טראַנססיווער): | שנעל עטערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-LH/LC; גיגאַביט עטערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-LH/LC און M-SFP-LH+/LC |
| מולטימאָד פיברע (MM) 50/125 µm: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-MM/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-SX/LC און M-SFP-LX/LC |
| מולטימאָד פיברע (MM) 62.5/125 µm: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-MM/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-SX/LC און M-SFP-LX/LC |
נעץ גרייס - קאַסקאַדיביליטי
| ליניע - / שטערן טאָפּאָלאָגיע: | יעדע |
מאַכטבאדערפענישן
| אַפּערייטינג וואָולטידזש: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 הערץ (איבעריק) |
| מאַכט קאַנסאַמשאַן: | ערוואַרטעט מאַקס 13 וואט (אָן מעדיע מאָדולן) |
| מאַכט אַרויסגאַנג אין BTU (IT)/h: | ערוואַרטעט מאַקסימום 44 (אָן מעדיע מאָדולן) |
ווייכווארג
| קאָנפיגוראַציע: | אויטאָמאַטישע קאָנפיגוראַציע צוריקדרייען (ראָל-בעק), טעקסט-באַזירטע קאָנפיגוראַציע טעקע (XML), באַקאַפּ קאָנפיגוראַציע אויף אַ ווייטער סערווער ביים שפּאָרן, ויסמעקן קאָנפיגוראַציע אָבער האַלטן IP סעטטינגס, BOOTP/DHCP קליענט מיט אויטאָמאַטישע קאָנפיגוראַציע, DHCP סערווער: פּער פּאָרט, DHCP סערווער: פּולס פּער VLAN, , HiDiscovery, DHCP רעליי מיט אָפּציע 82, USB-C פאַרוואַלטונג שטיצע, קאָמאַנד ליניע צובינד (CLI), CLI סקריפּטינג, CLI סקריפּט האַנדלינג איבער ENVM ביים בוט, פולשטענדיק MIB שטיצע, קאָנטעקסט-סענסיטיוו הילף, HTML5 באַזירטע פאַרוואַלטונג |
| זיכערהייט: | MAC-באזירט פּאָרט זיכערהייט, פּאָרט-באזירט אַקסעס קאָנטראָל מיט 802.1X, גאַסט/נישט-אויטענטיפיצירט VLAN, אינטעגרירטער אויטענטיפיקאַציע סערווער (IAS), RADIUS VLAN אַסיינמענט, Denial-of-Service פּרעווענשאַן, LDAP, VLAN-באזירט ACL, Ingress VLAN-באזירט ACL, באַסיק ACL, אַקסעס צו פאַרוואַלטונג באַגרענעצט דורך VLAN, דעווייס זיכערהייט אינדיקאַציע, אָדיט טרייל, CLI לאָגינג, HTTPS סערטיפיקאַט פאַרוואַלטונג, באַגרענעצט פאַרוואַלטונג אַקסעס, צונעמען נוצן באַנער, קאָנפיגוראַבלע פּאַראָל פּאָליטיק, קאָנפיגוראַבלע נומער פון לאָגין פרווון, SNMP לאָגינג, קייפל פּריווילעגיע לעוועלס, לאָקאַל באַניצער פאַרוואַלטונג, ווייַט אויטענטיפיקאַציע דורך RADIUS, באַניצער חשבון לאַקינג, פּאַראָל ענדערונג אויף ערשטער לאָגין |
| צייט סינקראָניזאַציע: | באַפערד רעאַל-צייט זייגער, SNTP קליענט, SNTP סערווער |
| אינדוסטריעלע פּראָפֿילן: | IEC61850 פּראָטאָקאָל (MMS סערווער, סוויטש מאָדעל), ModbusTCP |
| פארשידענע: | מאַנועלע קאַבל אַריבערגאַנג, פּאָרט מאַכט אַראָפּ |
אַמביענטבאדינגונגען
| MTBF (TelecordiaSR-332 אויסגאבע 3) @ 25°C: | 452 044 שעה |
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור: | -10-+60 °C |
| סטאָרידזש/טראַנספּאָרט טעמפּעראַטור: | -20-+70 °C |
| רעלאטיווע הומידיטי (נישט קאנדענסירנדיק): | 5-90% |
מעכאַניש קאנסטרוקציע
| דימענסיעס (ברייט x הויך x טיף): | 448 מ״מ x 44 מ״מ x 310 מ״מ (אָן פֿיקסירנדיקן קלאַמער) |
| וואָג: | אומגעפער 3.85 ק"ג |
| מאָנטירונג: | 19" קאָנטראָל קאַבינעט |
| שוץ קלאַס: | IP20 |
מעכאַניש סטאַביליטעט
| IEC 60068-2-6 ווייבריישאַן: | 3.5 מ״מ, 5 הערץ – 8.4 הערץ, 10 ציקלען, 1 אקטאווע/מינוט; 1 ג, 8.4 הערץ-200 הערץ, 10 ציקלען, 1 אקטאווע/מינוט |
| IEC 60068-2-27 שאָק: | 15 ג, 11 מיליסעקונדעס געדויער, 18 שאַקס |
EMC אריינמישונג אימוניטעט
| EN 61000-4-2 עלעקטראָסטאַטיש אָפּזאָגן (ESD): | 6 קוו קאָנטאַקט אָפּזאָגן, 8 קוו לופט אָפּזאָגן |
| EN 61000-4-3 עלעקטראָמאַגנעטישע פעלד: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10 V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| EN 61000-4-4 שנעל טראַנסיענץ (פּלאַצן): | 2 קילוואט מאַכט ליניע, 2 קילוואט דאַטן ליניע |
| EN 61000-4-5 סורדזש וואָולטידזש: | שטראָם־ליניע: 2 קילאָוואָלט (ליניע/ערד), 1 קילאָוואָלט (ליניע/ליניע); דאַטן־ליניע: 1 קילאָוואָלט |
| EN 61000-4-6 קאנדוקטירטע אימוניטעט: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC ארויסגעלאָזט אימוניטעט
| EN 55032: | EN 55032 קלאַס A |
| FCC CFR47 טייל 15: | FCC 47CFR טייל 15, קלאַס A |
באַשטעטיקונגען
| באַזיס סטאַנדאַרט: | CE, FCC, EN61131 |
וואַריאַנטן
| אייטעם # | טיפּ |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Hirschmann GRS103 סעריע בנימצא מאָדעלן
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
פֿאַרבונדענע פּראָדוקטן
-
Hirschmann M1-8MM-SC מעדיע מאָדולע
קאמערציעלע דאטום פראדוקט: M1-8MM-SC מעדיע מאדול (8 x 100BaseFX מולטימאדע DSC פארט) פאר MACH102 פראדוקט באשרייבונג באשרייבונג: 8 x 100BaseFX מולטימאדע DSC פארט מעדיע מאדול פאר מאדולאר, געראטן, אינדוסטריעל ארבעטסגרופע סוויטש MACH102 טייל נומער: 943970101 נעץ גרייס - לענג פון קאבעל מולטימאדע פיברע (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m (לינק בודזשעט ביי 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km) ...
-
הירשמאן M-FAST-SFP-TX/RJ45 טראַנססיווער SFOP ...
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ: M-FAST SFP-TX/RJ45 באַשרייַבונג: SFP TX Fast Ethernet Transceiver, 100 Mbit/s פול דופּלעקס אַוטאָ נעגאַטיוו. פאַרפעסטיקט, קאַבל אַריבערגאַנג נישט געשטיצט טייל נומער: 942098001 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי: 1 x 100 Mbit/s מיט RJ45-סאָקעט נעץ גרייס - לענג פון קאַבל טוויסטעד פּאָר (TP): 0-100 עם מאַכט רעקווירעמענץ אַפּערייטינג וואָולטידזש: מאַכט צושטעלן דורך די ...
-
Hirschmann MACH104-20TX-FR געראטן פול גיגאַביט...
פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג: 24 פּאָרץ גיגאַביט עטהערנעט אינדוסטריעל וואָרקגרופּע סוויטש (20 x GE TX פּאָרץ, 4 x GE SFP קאָמבאָ פּאָרץ), געראטן, ווייכווארג לייער 2 פּראָפעסיאָנעל, סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, IPv6 גרייט, פאָןלעסס פּלאַן טייל נומער: 942003101 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי: 24 פּאָרץ אין גאַנץ; 20x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) און 4 גיגאַביט קאָמבאָ פּאָרץ (10/100/1000 BASE-TX, RJ45 אָדער 100/1000 BASE-FX, SFP) ...
-
Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR סוויטש
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR (פּראָדוקט קאָד: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) באַשרייַבונג GREYHOUND 105/106 סעריע, געראטן אינדוסטריעל סוויטש, פאָןלעסס פּלאַן, 19" ראַק מאָונט, לויט IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE פּלאַן ווייכווארג ווערסיע HiOS 9.4.01 טייל נומער 942287014 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 30 פּאָרץ אין גאַנץ, 6x GE/2.5GE SFP סלאָט + 8x GE SFP סלאָט + 16x FE/GE TX פּאָרץ &nb...
-
הירשמאַן RPS 30 מאַכט צושטעלן אַפּאַראַט
קאמערציעלע דאטום פראדוקט: Hirschmann RPS 30 24 V DC DIN רעלס שטראם צושטעל איינהייט פראדוקט באשרייבונג טיפ: RPS 30 באשרייבונג: 24 V DC DIN רעלס שטראם צושטעל איינהייט טייל נומער: 943 662-003 נאך אינטערפייסעס וואלטאזש אריינגאנג: 1 x טערמינאל בלאק, 3-שטיפט וואלטאזש ארויסגאנג: 1 x טערמינאל בלאק, 5-שטיפט שטראם רעקווייערמענטס שטראם פארברויך: מאקס. 0,35 A ביי 296 ...
-
Hirschmann EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3F סוויטש
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ פּראָדוקט קאָד: EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3FXX.X באַשרייַבונג אינדוסטריעל פיירוואַל און זיכערהייט ראַוטער, DIN רעלס מאָונטעד, פאָןלעסס פּלאַן. שנעל עטהערנעט, גיגאַביט אַפּלינק טיפּ. 2 x SHDSL WAN פּאָרץ טייל נומער 942058001 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 6 פּאָרץ אין גאַנץ; עטהערנעט פּאָרץ: 2 x SFP סלאָץ (100/1000 Mbit/s); 4 x 10/100BASE TX / RJ45 מאַכט רעקווירעמענץ אַפּערייטינג ...


