הירשמאַן MACH102-8TP געראטן אינדוסטריעל עטהערנעט סוויטש
קורצע באַשרייַבונג:
26 פּאָרט שנעל עטהערנעט/גיגאַביט עטהערנעט אינדוסטריעל אַרבעטסגרופּע סוויטש (פֿיקס אינסטאַלירט: 2 x GE, 8 x FE; דורך מעדיע מאָדולן 16 x FE), געראטן, ווייכווארג לייער 2 פּראָפעסיאָנעל, סטאָר-און-פֿאָרווערד-סוויטשינג, פֿען-לאָזער פּלאַן
פּראָדוקט דעטאַל
פּראָדוקט טאַגס
באַשרייַבונג
פּראָדוקט באַשרייַבונג
| באַשרייַבונג: | 26 פּאָרט שנעל עטהערנעט/גיגאַביט עטהערנעט אינדוסטריעל אַרבעטסגרופּע סוויטש (פֿיקס אינסטאַלירט: 2 x GE, 8 x FE; דורך מעדיע מאָדולן 16 x FE), געראטן, ווייכווארג לייער 2 פּראָפעסיאָנעל, סטאָר-און-פֿאָרווערד-סוויטשינג, פֿען-לאָזער פּלאַן |
| טייל נומער: | 943969001 |
| פאַראַנען: | לעצטע באַשטעלונג דאַטע: 31סטן דעצעמבער, 2023 |
| פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטעט: | ביז 26 עטהערנעט פּאָרטן, דערפון ביז 16 שנעל-עטהערנעט פּאָרטן דורך מעדיע מאָדולן רעאַליזירבאַר; 8x TP (10/100 BASE-TX, RJ45) שנעל עטהערנעט פּאָרטן און 2 גיגאַביט קאָמבאָ פּאָרטן פֿיקס אינסטאַלירט |
מער אינטערפייסיז
| מאַכט צושטעלן/סיגנאַלינג קאָנטאַקט: | 1 x אריינשטעקנדיקער טערמינאַל בלאָק, 2-פּין, אויסגאַנג מאַנועל אָדער אויטאָמאַטיש סוויטשאַבאַל (מאַקס. 1 אַ, 24 V DC צווישן 24 V AC) |
| V.24 צובינד: | 1 x RJ11 סאָקעט, סעריאַל צובינד פֿאַר מיטל קאָנפיגוראַציע |
| יו-עס-בי צובינד: | 1 x USB צו פאַרבינדן די אויטאָ-קאָנפֿיגוראַציע אַדאַפּטער ACA21-USB |
נעץ גרייס - לענג פון קאַבל
| טוויסטעד פּאָר (TP): | 0-100 מעטער |
| איין-מאָד פיברע (SM) 9/125 מיקראָמעטער: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-SM/LC און M-FAST SFP-SM+/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-LX/LC |
| איין-מאָד פיברע (LH) 9/125 µm (לאַנג-דיסטאַנס טראַנססיווער): | שנעל עטערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-LH/LC; גיגאַביט עטערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-LH/LC און M-SFP-LH+/LC |
| מולטימאָד פיברע (MM) 50/125 µm: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-MM/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-SX/LC און M-SFP-LX/LC |
| מולטימאָד פיברע (MM) 62.5/125 µm: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-MM/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-SX/LC און M-SFP-LX/LC |
נעץ גרייס - קאַסקאַדיביליטי
| ליניע - / שטערן טאָפּאָלאָגיע: | יעדע |
| רינג סטרוקטור (HIPER-Ring) קוואַנטיטי סוויטשיז: | 50 (רעקאָנפֿיגוראַציע צייט 0.3 סעק.) |
מאַכט רעקווייערמענץ
| אַפּערייטינג וואָולטידזש: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 הערץ |
| מאַכט קאַנסאַמשאַן: | 12 וואט (אָן מעדיע מאָדולן) |
| מאַכט אַרויסגאַנג אין BTU (IT)/h: | 41 (אָן מעדיע מאָדולן) |
| רעדאַנדאַנסי פונקציעס: | HIPER-Ring, MRP, MSTP, RSTP - IEEE802.1D-2004, MRP און RSTP גלייכצייטיק, לינק אַגגרעגאַטיאָן, צווייענדיק כאָומינג, לינק אַגגרעגאַטיאָן |
ווייכווארג
| סוויטשינג: | דיסייבאַל לערנען (האַב פאַנגקשאַנאַליטי), אומאָפּהענגיק VLAN לערנען, שנעל אַלטערן, סטאַטיש יוניקאַסט/מולטיקאַסט אַדרעס איינטריטן, QoS / פּאָרט פּריאָריטיזאַציע (802.1D/p), TOS/DSCP פּריאָריטיזאַציע, Egress בראָדקאַסט לימיטער פּער פּאָרט, פלוס קאָנטראָל (802.3X), VLAN (802.1Q), GARP VLAN רעגיסטראַציע פּראָטאָקאָל (GVRP), טאָפּל VLAN טאַגינג (QinQ), קול VLAN, GARP מולטיקאַסט רעגיסטראַציע פּראָטאָקאָל (GMRP), IGMP סנופּינג/קוועריער (v1/v2/v3) |
| איבעריקייט: | אַוואַנסירטע רינג קאָנפיגוראַציע פֿאַר MRP, HIPER-רינג (מענעדזשער), HIPER-רינג (רינג סוויטש), שנעל HIPER-רינג, לינק אַגרעגאַציע מיט LACP, מעדיע רעדאַנדאַנסי פּראָטאָקאָל (MRP) (IEC62439-2), רעדאַנדאַנט נעטוואָרק קאַפּלינג, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), MSTP (802.1Q), RSTP גאַרדס |
| פאַרוואַלטונג: | צווייפאַכיקע ווייכווארג בילד שטיצע, TFTP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv1, SSHv2, V.24, HTTP, HTTPS, טראַפּס, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| דיאַגנאָסטיקס: | פאַרוואַלטונג אַדרעס קאָנפליקט דעטעקציע, אַדרעס רילערן דעטעקציע, MAC אָנזאָג, סיגנאַל קאָנטאַקט, דעווייס סטאַטוס אינדיקאַציע, TCPDump, LEDs, סיסלאָג, פּאָרט מאָניטאָרינג מיט אַוטאָ-דיסאַבלע, לינק פלאַפּ דעטעקציע, אָוווערלאָוד דעטעקציע, דופּלעקס מיסמאַטש דעטעקציע, לינק ספּיד און דופּלעקס מאָניטאָרינג, RMON (1,2,3,9), פּאָרט מירערינג 1:1, פּאָרט מירערינג 8:1, פּאָרט מירערינג N:1, סיסטעם אינפֿאָרמאַציע, זיך-טעסטן אויף קאַלט אָנהייב, קופּער קאַבלע טעסט, SFP פאַרוואַלטונג, קאָנפיגוראַציע טשעק דיאַלאָג, סוויטש דאַמפּ |
| קאָנפיגוראַציע: | אויטא-קאנפיגוראציע אדאפטער ACA11 באגרענעצטע שטיצע (RS20/30/40, MS20/30), אויטאמאטישע קאנפיגוראציע בטל מאכן (ראל-בעק), קאנפיגוראציע פינגער-אפדרוק, BOOTP/DHCP קליענט מיט אויטא-קאנפיגוראציע, DHCP סערווער: פער פארט, DHCP סערווער: פולס פער VLAN, DHCP סערווער: אפציע 43, אויטא-קאנפיגוראציע אדאפטער ACA21/22 (USB), HiDiscovery, DHCP רעליי מיט אפציע 82, קאמאנד ליניע אינטערפייס (CLI), CLI סקריפטינג, פולשטענדיגע MIB שטיצע, וועב-באזירטע מענעדזשמענט, קאנטעקסט-סענסיטיווע הילף |
| זיכערהייט: | IP-באזירטע פּאָרט זיכערהייט, MAC-באזירטע פּאָרט זיכערהייט, פּאָרט-באזירטע אַקסעס קאָנטראָל מיט 802.1X, גאַסט/נישט-אויטענטיפיצירט VLAN, RADIUS VLAN אַסיינמענט, מולטי-קליענט אויטענטיפיקאַציע פּער פּאָרט, MAC אויטענטיפיקאַציע בייפּאַס, אַקסעס צו פאַרוואַלטונג באַגרענעצט דורך VLAN, HTTPS סערטיפיקאַט פאַרוואַלטונג, באַגרענעצט פאַרוואַלטונג אַקסעס, צונעמען נוצן באַנער, SNMP לאָגינג, לאָקאַלע באַניצער פאַרוואַלטונג, ווייַט אויטענטיפיקאַציע דורך RADIUS |
| צייט סינקראָניזאַציע: | באַפערד רעאַל-צייט זייגער, SNTP קליענט, SNTP סערווער |
| אינדוסטריעלע פּראָפֿילן: | עטהערנעט/IP פּראָטאָקאָל, פּראָפינעט IO פּראָטאָקאָל |
| פארשידענע: | מאַנועלע קאַבל קראָסינג |
אַמביאַנט באדינגונגען
| MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25ºC): | (אָן מעדיע מאָדולן) 15.67 יאָר |
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור: | 0-+50 °C |
| סטאָרידזש/טראַנספּאָרט טעמפּעראַטור: | -20-+85 °C |
| רעלאטיווע הומידיטי (נישט קאנדענסירנדיק): | 10-95% |
מעכאנישע קאנסטרוקציע
| דימענסיעס (ברייט x הויך x טיף): | 448 מ״מ x 44 מ״מ x 310 מ״מ (אָן פֿיקסירנדיקן קלאַמער) |
| וואָג: | 3.60 ק"ג |
| מאָנטירונג: | 19" קאָנטראָל קאַבינעט |
| שוץ קלאַס: | IP20 |
Hirschmann MACH102-8TP שייַכות מאָדעלס
MACH102-24TP-FR
MACH102-8TP-R
MACH102-8TP
MACH104-20TX-FR
MACH104-20TX-FR-L3P
MACH4002-24G-L3P
MACH4002-48G-L3P
פֿאַרבונדענע פּראָדוקטן
-
הירשמאַן BRS20-1000S2S2-STCZ99HHSES סוויטש
קאמערציעלע דאטום טעכנישע ספעציפיקאציעס פראדוקט באשרייבונג באשרייבונג געראטן אינדוסטריעל סוויטש פאר דין רעלס, אן א פען-לאזער דיזיין שנעל עטערנעט טיפ ווייכווארג ווערסיע HiOS 09.6.00 פארט טיפ און קוואנטיטעט 20 פארטס אין גאנצן: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s פיברע; 1. אפּלינק: 2 x SFP סלאט (100 Mbit/s); 2. אפּלינק: 2 x SFP סלאט (100 Mbit/s) מער אינטערפייסעס מאכט צושטעל/סיגנאלינג קאנטאקט 1 x פּלאַג-אין טערמינאל בלאָק...
-
הירשמאן M-FAST SFP-MM/LC SFP פיבעראפטיק שנעל...
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ: M-FAST SFP-MM/LC באַשרייַבונג: SFP פיבעראָפּטיק שנעל-עטהערנעט טראַנססיווער MM טייל נומער: 943865001 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי: 1 x 100 Mbit/s מיט LC קאַנעקטער נעץ גרייס - לענג פון קאַבלע מולטימאָדע פיברע (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m (לינק בודזשעט ביי 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = ...
-
הירשמאַן RS30-1602O6O6SDAPHH געראטן סוויטש
פּראָדוקט באַשרייַבונג פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג געראטן גיגאַביט / שנעל עטהערנעט אינדוסטריעל סוויטש פֿאַר DIN רעלס, סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, פאָןלעסס פּלאַן; ווייכווארג לייער 2 פּראָפעסיאָנעל טייל נומער 943434036 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 18 פּאָרץ אין גאַנץ: 16 x נאָרמאַל 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x גיגאַביט SFP-סלאָט; Uplink 2: 1 x גיגאַביט SFP-סלאָט מער אינטערפייסיז מאַכט סאַפּלייער...
-
הירשמאן GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A גרייהאונד ס...
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A (פּראָדוקט קאָד: GRS106-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) באַשרייַבונג GREYHOUND 105/106 סעריע, געראטן אינדוסטריעל סוויטש, פאָןלעסס פּלאַן, 19" ראַק מאָונט, לויט IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE ווייכווארג ווערסיע HiOS 10.0.00 טייל נומער 942 287 010 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 30 פּאָרץ אין גאַנץ, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) סלאָט + 8x GE/2.5GE SFP סלאָט + 16x FE/GE...
-
הירשמאן ספיידער-פל-20-24ט1ז6ז699טי9הההוו סוויטש
פּראָדוקט באַשרייַבונג פּראָדוקט: SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV קאָנפיגוראַטאָר: SPIDER-SL /-PL קאָנפיגוראַטאָר טעכנישע ספּעציפֿיקאַציעס פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג אַנמאַנאַדזשד, ינדאַסטריאַל עטהערנעט רעלס סוויטש, פאָןלעסס פּלאַן, סטאָר און פאָרווערד סוויטשינג מאָדע, USB צובינד פֿאַר קאָנפיגוראַציע, שנעל עטהערנעט, שנעל עטהערנעט פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 24 x 10/100BASE-TX, TP קאַבלע, RJ45 סאָקעץ, אַוטאָ-קראָסינג, אַוטאָ-נעגאָטיאַציע...
-
הירשמאן BRS20-8TX/2FX (פּראָדוקט קאָד: BRS20-1...
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ BRS20-8TX/2FX (פּראָדוקט קאָד: BRS20-1000M2M2-STCY99HHSESXX.X.XX) באַשרייַבונג געראטן אינדוסטריעל סוויטש פֿאַר DIN רעלס, פאָכערלאָז פּלאַן שנעל עטהערנעט טיפּ ווייכווארג ווערסיע HiOS10.0.00 טייל נומער 942170004 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 10 פּאָרץ אין גאַנץ: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 2x 100Mbit/s פיברע; 1. אַפּלינק: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; 2. אַפּלינק: 1 x 100BAS...


