Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH קאָמפּאַקט געראטן אינדוסטריעל דין רעל עטהערנעט סוויטש
קורצע באַשרייַבונג:
שנעלע עטהערנעט פּאָרטן מיט/אָן PoE די RS20 קאָמפּאַקטע OpenRail געראטן עטהערנעט סוויטשעס קענען אַקאַמאַדירן פון 4 ביז 25 פּאָרט געדיכטקייטן און זענען בנימצא מיט פאַרשידענע שנעלע עטהערנעט אַפּלינק פּאָרטן - אַלע קופּער, אָדער 1, 2 אָדער 3 פיברע פּאָרטן. די פיברע פּאָרטן זענען בנימצא אין מולטימאָד און/אָדער סינגלמאָד. גיגאַביט עטהערנעט פּאָרטן מיט/אָן PoE די RS30 קאָמפּאַקטע OpenRail געראטן עטהערנעט סוויטשעס קענען אַקאַמאַדירן פון 8 ביז 24 פּאָרט געדיכטקייטן מיט 2 גיגאַביט פּאָרטן און 8, 16 אָדער 24 שנעלע עטהערנעט פּאָרטן. די קאָנפיגוראַציע כולל 2 גיגאַביט פּאָרטן מיט TX אָדער SFP סלאָץ. די RS40 קאָמפּאַקטע OpenRail געראטן עטהערנעט סוויטשעס קענען אַקאַמאַדירן 9 גיגאַביט פּאָרטן. די קאָנפיגוראַציע כולל 4 x קאָמבאָ פּאָרטן (10/100/1000BASE TX RJ45 פּלוס FE/GE-SFP סלאָט) און 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 פּאָרטן.
פּראָדוקט דעטאַל
פּראָדוקט טאַגס
באַשרייַבונג
פּראָדוקט באַשרייַבונג
| באַשרייַבונג | געראטן שנעל-עטהערנעט-סוויטש פֿאַר DIN רעל סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, פאָןלאָזער פּלאַן; ווייכווארג לייער 2 ענהאַנסט |
| טייל נומער | 943434043 |
| פאַראַנען | לעצטע באַשטעלונג דאַטע: 31סטן דעצעמבער, 2023 |
| פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטעט | 24 פּאָרטן אין גאַנצן: 22 x נאָרמאַל 10/100 BASE TX, RJ45; אַפּלינק 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; אַפּלינק 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC |
מער אינטערפייסיז
| מאַכט צושטעלן/סיגנאַלינג קאָנטאַקט | 1 x פּלאַג-אין טערמינאַל בלאָק, 6-פּין |
| V.24 צובינד | 1 x RJ11 סאָקעט |
| יו-עס-בי צובינד | 1 x USB צו פאַרבינדן די אויטאָ-קאָנפֿיגוראַציע אַדאַפּטער ACA21-USB |
נעץ גרייס - לענג פון קאַבל
| טוויסטעד פּאָר (TP) | פּאָרט 1 - 22: 0 - 100 מעטער |
| מולטימאָד פיברע (MM) 50/125 µm | אַפּלינק 1: 0-5000 מעטער, 8 דציבל לינק בודזשעט ביי 1300 נאַנאָמעטער, A=1 דציבל/ק"מ, 3 דציבל רעזערוו, B = 800 מה"ץ x ק"מ \\\ אַפּלינק 2: 0-5000 מעטער, 8 דציבל לינק בודזשעט ביי 1300 נאַנאָמעטער, A=1 דציבל/ק"מ, 3 דציבל רעזערוו, B = 800 מה"ץ x ק"מ |
| מולטימאָד פיברע (MM) 62.5/125 µm | אַפּלינק 1: 0 - 4000 מעטער, 11 דציבל לינק בודזשעט ביי 1300 נאַנאָמעטער, A = 1 דציבל/ק"מ, 3 דציבל רעזערוו, B = 500 מה"ץ x ק"מ \\\ אַפּלינק 2: 0 - 4000 מעטער, 11 דציבל לינק בודזשעט ביי 1300 נאַנאָמעטער, A = 1 דציבל/ק"מ, 3 דציבל רעזערוו, B = 500 מה"ץ x ק"מ |
נעץ גרייס - קאַסקאַדיביליטי
| ליניע - / שטערן טאָפּאָלאָגיע | יעדע |
| רינג סטרוקטור (HIPER-Ring) קוואַנטיטי סוויטשיז | 50 (רעקאָנפֿיגוראַציע צייט 0.3 סעק.) |
מאַכט רעקווייערמענץ
| אַפּערייטינג וואָולטידזש | 12/24/48V DC (9,6-60)V און 24V AC (18-30)V (איבעריק) |
| מאַכט קאַנסאַמשאַן | מאַקס. 14.5 וואט |
| מאַכט אַרויסגאַנג אין BTU (IT)/h | מאַקס. 52.9 |
ווייכווארג
| וועקסלען | דיסייבאַל לערנען (האַב פאַנגקשאַנאַליטי), אומאָפּהענגיק VLAN לערנען, שנעל אַלטערן, סטאַטיש יוניקאַסט/מולטיקאַסט אַדרעס איינטריטן, QoS / פּאָרט פּריאָריטיזאַציע (802.1D/p), TOS/DSCP פּריאָריטיזאַציע, Egress בראָדקאַסט לימיטער פּער פּאָרט, פלוס קאָנטראָל (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP סנופּינג/קוועריער (v1/v2/v3) |
| איבעריקייט | היפּער-רינג (מענעדזשער), היפּער-רינג (רינג סוויטש), מעדיע רעדאַנדאַנסי פּראָטאָקאָל (MRP) (IEC62439-2), רעדאַנדאַנט נעטוואָרק קאַפּלינג, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP גאַרדס, RSTP איבער MRP |
| פאַרוואַלטונג | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, טראַפּס, SNMP v1/v2/v3, טעלנעט |
| דיאַגנאָסטיקס | פאַרוואַלטונג אַדרעס קאָנפליקט דעטעקציע, אַדרעס רילערן דעטעקציע, סיגנאַל קאָנטאַקט, דעווייס סטאַטוס אינדיקאַציע, LEDs, סיסלאָג, דופּלעקס מיסמאַטש דעטעקציע, RMON (1,2,3,9), פּאָרט מירערינג 1:1, פּאָרט מירערינג 8:1, סיסטעם אינפֿאָרמאַציע, זיך-טעסטן אויף קאַלט אָנהייב, SFP פאַרוואַלטונג, סוויטש דאַמפּ |
| קאָנפיגוראַציע | אויטא-קאנפיגוראציע אדאפטער ACA11 באגרענעצטע שטיצע (RS20/30/40, MS20/30), אויטאמאטישע קאנפיגוראציע בטל מאכן (ראל-בעק), קאנפיגוראציע פינגער-אפדרוק, BOOTP/DHCP קליענט מיט אויטא-קאנפיגוראציע, אויטא-קאנפיגוראציע אדאפטער ACA21/22 (USB), HiDiscovery, DHCP רעליי מיט אפציע 82, קאמאנד ליניע אינטערפייס (CLI), פולשטענדיגע MIB שטיצע, וועב-באזירטע פארוואלטונג, קאנטעקסט-סענסיטיווע הילף |
| זיכערהייט | IP-באזירטע פּאָרט זיכערהייט, MAC-באזירטע פּאָרט זיכערהייט, צוטריט צו פאַרוואַלטונג באַגרענעצט דורך VLAN, SNMP לאָגינג, לאָקאַלע באַניצער פאַרוואַלטונג, פּאַראָל ענדערונג אויף ערשטער לאָגין |
| צייט סינקראָניזאַציע | SNTP קליענט, SNTP סערווער |
| אינדוסטריעלע פּראָפֿילן | עטהערנעט/IP פּראָטאָקאָל, פּראָפינעט IO פּראָטאָקאָל |
| פארשידענע | מאַנועלע קאַבל קראָסינג |
| פאָרסעטטינגס | סטאַנדאַרט |
אַמביאַנט באדינגונגען
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור | 0-+60 °C |
| סטאָרידזש/טראַנספּאָרט טעמפּעראַטור | -40-+70 °C |
| רעלאַטיווע הומידיטי (נישט-קאנדענסירנדיק) | 10-95% |
מעכאנישע קאנסטרוקציע
| דימענסיעס (ברייט x הויך x טיף) | 110 מ״מ x 131 מ״מ x 111 מ״מ |
| וואָג | 650 גראַם |
| מאָנטירונג | דין רעלס |
| שוץ קלאַס | IP20 |
הירשמאן RS20-2400M2M2SDAEHC/HH פֿאַרבונדענע מאָדעלן:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
פֿאַרבונדענע פּראָדוקטן
-
הירשמאן MACH104-20TX-F-L3P געראטן גיגאַביט S...
פּראָדוקט באַשרייַבונג פּראָדוקט: MACH104-20TX-F-L3P געראטן 24-פּאָרט פול גיגאַביט 19" סוויטש מיט L3 פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג: 24 פּאָרט גיגאַביט עטהערנעט אינדוסטריעל וואָרקגרופּע סוויטש (20 x GE TX פּאָרץ, 4 x GE SFP קאָמבאָ פּאָרץ), געראטן, ווייכווארג לייער 3 פּראָפעסיאָנעל, סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, IPv6 גרייט, פאָןלעסס פּלאַן טייל נומער: 942003002 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי: 24 פּאָרץ אין גאַנץ; 20 x (10/100/10...
-
הירשמאַן BRS40-00209999-STCZ99HHSES סוויטש
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג געראטן אינדוסטריעל סוויטש פֿאַר DIN רעלס, פאָןלעסס פּלאַן אַלע גיגאַביט טיפּ ווייכווארג ווערסיע HiOS 09.6.00 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 20 פּאָרץ אין גאַנץ: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 מער ינטערפייסיז מאַכט צושטעלן/סיגנאַלינג קאָנטאַקט 1 x פּלאַג-אין טערמינאַל בלאָק, 6-פּין דיגיטאַל אַרייַנשרייַב 1 x פּלאַג-אין טערמינאַל בלאָק, 2-פּין לאָקאַל פאַרוואַלטונג און מיטל פאַרבייַט USB-C ...
-
הירשמאן BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX BO...
קאמערציעלע דאטום טעכנישע ספעציפיקאציעס פראדוקט באשרייבונג באשרייבונג געראטן אינדוסטריעל סוויטש פאר דין רעלס, אן א פען-לאזער דיזיין שנעל עטערנעט טיפ ווייכווארג ווערסיע HiOS 09.6.00 פארט טיפ און קוואנטיטעט 20 פארטס אין גאנצן: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s פיברע; 1. אפּלינק: 2 x SFP סלאט (100 Mbit/s); 2. אפּלינק: 2 x SFP סלאט (100 Mbit/s) מער אינטערפייסעס מאכט צושטעל/סיגנאלינג קאנטאקט 1 x פּלאַג-אין טערמינאל בלאק, 6...
-
Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR באַשטימען
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (פּראָדוקט קאָד: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) באַשרייַבונג GREYHOUND 105/106 סעריע, געראטן אינדוסטריעל סוויטש, פאָןלעסס פּלאַן, 19" ראַק מאָונט, לויט IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE פּלאַן ווייכווארג ווערסיע HiOS 9.4.01 טייל נומער 942287013 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 30 פּאָרץ אין גאַנץ, 6x GE/2.5GE SFP סלאָט + 8x FE/GE TX פּאָרץ + 16x FE/GE TX פּאָרץ ...
-
הירשמאן SPR40-8TX-EEC אומגעפֿירט סוויטש
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג אַנמאַנאַדזשד, אינדוסטריעל עטהערנעט רעלס סוויטש, פאָןלעסס פּלאַן, סטאָר און פאָרווערד סוויטשינג מאָדע, USB צובינד פֿאַר קאָנפיגוראַציע, שנעל עטהערנעט פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 8 x 10/100BASE-TX, TP קאַבלע, RJ45 סאָקעץ, אַוטאָ-קראָסינג, אַוטאָ-נעגאָושייישאַן, אַוטאָ-פּאָלאַריטי מער ינטערפייסיז מאַכט צושטעלן/סיגנאַלינג קאָנטאַקט 1 x פּלאַג-אין טערמינאַל בלאָק, 6-פּין USB צובינד 1 x USB פֿאַר קאָנפיגוראַציע...
-
Hirschmann MAR1020-99TTTTTTTTTTTT999999999999SM...
פּראָדוקט באַשרייַבונג פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג אינדוסטריעל געראטן שנעל עטהערנעט סוויטש לויט IEEE 802.3, 19" ראַק מאָונט, פאָןלעסס פּלאַן, סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי אין גאַנץ 12 שנעל עטהערנעט פּאָרץ \\\ FE 1 און 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 און 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 און 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 און 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 און 10: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 11 און 12: 10/1...


