הירשנמאַן RS20-2400S2S2SDAE סוויטש
קורצע באַשרייַבונג:
שנעלע עטהערנעט פּאָרטן מיט/אָן PoE די RS20 קאָמפּאַקטע OpenRail געראטן עטהערנעט סוויטשעס קענען אַקאַמאַדירן פון 4 ביז 25 פּאָרט געדיכטקייטן און זענען בנימצא מיט פאַרשידענע שנעלע עטהערנעט אַפּלינק פּאָרטן - אַלע קופּער, אָדער 1, 2 אָדער 3 פיברע פּאָרטן. די פיברע פּאָרטן זענען בנימצא אין מולטימאָד און/אָדער סינגלמאָד. גיגאַביט עטהערנעט פּאָרטן מיט/אָן PoE די RS30 קאָמפּאַקטע OpenRail געראטן עטהערנעט סוויטשעס קענען אַקאַמאַדירן פון 8 ביז 24 פּאָרט געדיכטקייטן מיט 2 גיגאַביט פּאָרטן און 8, 16 אָדער 24 שנעלע עטהערנעט פּאָרטן. די קאָנפיגוראַציע כולל 2 גיגאַביט פּאָרטן מיט TX אָדער SFP סלאָץ. די RS40 קאָמפּאַקטע OpenRail געראטן עטהערנעט סוויטשעס קענען אַקאַמאַדירן 9 גיגאַביט פּאָרטן. די קאָנפיגוראַציע כולל 4 x קאָמבאָ פּאָרטן (10/100/1000BASE TX RJ45 פּלוס FE/GE-SFP סלאָט) און 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 פּאָרטן.
פּראָדוקט דעטאַל
פּראָדוקט טאַגס
קאמערציעלע דאַטע
פּראָדוקט באַשרייַבונג
| באַשרייַבונג | געראטן שנעל-עטהערנעט-סוויטש פֿאַר DIN רעל סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, פאָןלאָזער פּלאַן; ווייכווארג לייער 2 ענהאַנסט |
| טייל נומער | 943434045 |
| פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטעט | 24 פּאָרטן אין גאַנצן: 22 x נאָרמאַל 10/100 BASE TX, RJ45; אַפּלינק 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; אַפּלינק 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
מער אינטערפייסיז
| מאַכט צושטעלן/סיגנאַלינג קאָנטאַקט | 1 x פּלאַג-אין טערמינאַל בלאָק, 6-פּין |
| V.24 צובינד | 1 x RJ11 סאָקעט |
| יו-עס-בי צובינד | 1 x USB צו פאַרבינדן די אויטאָ-קאָנפֿיגוראַציע אַדאַפּטער ACA21-USB |
נעץ גרייס - לענג of קאַבל
| טוויסטעד פּאָר (TP) | פּאָרט 1 - 22: 0 - 100 מעטער |
| איין-מאָד פיברע (SM) 9/125 מיקראָמעטער | אַפּלינק 1: 0 - 32.5 קילאָמעטער, 16 דציבל לינק בודזשעט ביי 1300 נאַנאָמעטער, A = 0.4 דציבל/קילאָמעטער, 3 דציבל רעזערוו, D = 3.5 פּס/(נאַנאָמעטער x קילאָמעטער) \\\ אַפּלינק 2: 0 - 32.5 קילאָמעטער, 16 דציבל לינק בודזשעט ביי 1300 נאַנאָמעטער, A = 0.4 דציבל/קילאָמעטער, 3 דציבל רעזערוו, D = 3.5 פּס/(נאַנאָמעטער x קילאָמעטער) |
נעץ גרייס - קאַסקאַדיביליטי
| ליניע - / שטערן טאָפּאָלאָגיע | יעדע |
| רינג סטרוקטור (HIPER-Ring) קוואַנטיטי סוויטשיז | 50 (רעקאָנפֿיגוראַציע צייט 0.3 סעק.) |
מאַכט באדערפענישן
| אַפּערייטינג וואָולטידזש | 12/24/48V DC (9,6-60)V און 24V AC (18-30)V (איבעריק) |
| מאַכט קאַנסאַמשאַן | מאַקס. 14.5 וואט |
| מאַכט אַרויסגאַנג אין BTU (IT)/h | מאַקס. 52.9 |
ווייכווארג
| וועקסלען | דיסייבאַל לערנען (האַב פאַנגקשאַנאַליטי), אומאָפּהענגיק VLAN לערנען, שנעל אַלטערן, סטאַטיש יוניקאַסט/מולטיקאַסט אַדרעס איינטריטן, QoS / פּאָרט פּריאָריטיזאַציע (802.1D/p), TOS/DSCP פּריאָריטיזאַציע, Egress בראָדקאַסט לימיטער פּער פּאָרט, פלוס קאָנטראָל (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP סנופּינג/קוועריער (v1/v2/v3) |
| איבעריקייט | היפּער-רינג (מענעדזשער), היפּער-רינג (רינג סוויטש), מעדיע רעדאַנדאַנסי פּראָטאָקאָל (MRP) (IEC62439-2), רעדאַנדאַנט נעטוואָרק קאַפּלינג, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP גאַרדס, RSTP איבער MRP |
| פאַרוואַלטונג | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, טראַפּס, SNMP v1/v2/v3, טעלנעט |
| דיאַגנאָסטיקס | פאַרוואַלטונג אַדרעס קאָנפליקט דעטעקציע, אַדרעס רילערן דעטעקציע, סיגנאַל קאָנטאַקט, דעווייס סטאַטוס אינדיקאַציע, LEDs, סיסלאָג, דופּלעקס מיסמאַטש דעטעקציע, RMON (1,2,3,9), פּאָרט מירערינג 1:1, פּאָרט מירערינג 8:1, סיסטעם אינפֿאָרמאַציע, זיך-טעסטן אויף קאַלט אָנהייב, SFP פאַרוואַלטונג, סוויטש דאַמפּ |
| קאָנפיגוראַציע | אויטא-קאנפיגוראציע אדאפטער ACA11 באגרענעצטע שטיצע (RS20/30/40, MS20/30), אויטאמאטישע קאנפיגוראציע בטל מאכן (ראל-בעק), קאנפיגוראציע פינגער-אפדרוק, BOOTP/DHCP קליענט מיט אויטאָ-קאָנפֿיגוראַציע, אויטאָ-קאָנפֿיגוראַציע אַדאַפּטער ACA21/22 (USB), HiDiscovery, DHCP Relay מיט אָפּציע 82, קאָמאַנד ליניע צובינד (CLI), פולשטענדיקע MIB שטיצע, וועב-באַזירט פאַרוואַלטונג, קאָנטעקסט-סענסיטיוו הילף |
| זיכערהייט | IP-באזירטע פּאָרט זיכערהייט, MAC-באזירטע פּאָרט זיכערהייט, צוטריט צו פאַרוואַלטונג באַגרענעצט דורך VLAN, SNMP לאָגינג, לאָקאַלע באַניצער פאַרוואַלטונג, פּאַראָל ענדערונג אויף ערשטער לאָגין |
| צייט סינקראָניזאַציע | SNTP קליענט, SNTP סערווער |
| אינדוסטריעלע פּראָפֿילן | עטהערנעט/IP פּראָטאָקאָל, פּראָפינעט IO פּראָטאָקאָל |
| פארשידענע | מאַנועלע קאַבל קראָסינג |
| פאָרסעטטינגס | סטאַנדאַרט |
אַמביענט באדינגונגען
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור | 0-+60 °C |
| סטאָרידזש/טראַנספּאָרט טעמפּעראַטור | -40-+70 °C |
| רעלאַטיווע הומידיטי (נישט-קאנדענסירנדיק) | 10-95% |
מעכאַניש קאנסטרוקציע
| דימענסיעס (ברייט x הויך x טיף) | 110 מ״מ x 131 מ״מ x 111 מ״מ |
| וואָג | 650 גראַם |
| מאָנטירונג | דין רעלס |
| שוץ קלאַס | IP20 |
מעכאַניש סטאַביליטעט
| IEC 60068-2-6 ווייבריישאַן | 1 מ״מ, 2 הערץ-13.2 הערץ, 90 מינוט; 0.7 ג, 13.2 הערץ-100 הערץ, 90 מינוט; 3.5 מ״מ, 3 הערץ-9 הערץ, 10 ציקלען, 1 אקטאווע/מינוט; 1 ג, 9 הערץ-150 הערץ, 10 ציקלען, 1 אקטאווע/מינוט |
| IEC 60068-2-27 שאָק | 15 ג, 11 מיליסעקונדעס געדויער, 18 שאַקס |
EMC אריינמישונג אימוניטעט
| EN 61000-4-2 עלעקטראָסטאַטיש אָפּזאָגן (ESD) | 6 קוו קאָנטאַקט אָפּזאָגן, 8 קוו לופט אָפּזאָגן |
| EN 61000-4-3 עלעקטראָמאַגנעטישע פעלד | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| EN 61000-4-4 שנעלע טראַנזיענטן (אויסברוך) | 2 קילוואט מאַכט ליניע, 1 קילוואט דאַטן ליניע |
| EN 61000-4-5 סורדזש וואָולטידזש | מאַכט ליניע: 2 קילאָוואָלט (ליניע/ערד), 1 קילאָוואָלט (ליניע/ליניע), 1 קילאָוואָלט דאַטן ליניע |
| EN 61000-4-6 קאַנדאַקטעד ימיונאַטי | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC ארויסגעלאָזט אימוניטעט
| EN 55032 | EN 55032 קלאַס A |
| FCC CFR47 טייל 15 | FCC 47CFR טייל 15, קלאַס A |
באַשטעטיקונגען
| באַזיס סטאַנדאַרט | CE, FCC, EN61131 |
| זיכערקייט פון אינדוסטריעלע קאָנטראָל עקוויפּמענט | cUL 508 |
| געפערלעכע לאקאציעס | cULus ISA12.12.01 class1 div.2 (cUL 1604 class1 div.2) |
פֿאַרבונדענע פּראָדוקטן
-
הירשמאַן MACH102-8TP-FR געראטן סוויטש
פּראָדוקט באַשרייַבונג פּראָדוקט: MACH102-8TP-F ערזעצט דורך: GRS103-6TX/4C-1HV-2A געראטן 10-פּאָרט שנעל עטהערנעט 19" סוויטש פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג באַשרייַבונג: 10 פּאָרט שנעל עטהערנעט/גיגאַביט עטהערנעט אינדוסטריעל וואָרקגרופּע סוויטש (2 x GE, 8 x FE), געראטן, ווייכווארג לייער 2 פּראָפעסיאָנעל, סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, פאָןלעסס פּלאַן טייל נומער: 943969201 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי: 10 פּאָרץ אין גאַנץ; 8x (10/100...
-
Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR סוויטש
די GREYHOUND 1040 סוויטשעס' פלעקסיבלע און מאדולארע דיזיין מאכט דאס א צוקונפט-זיכערע נעטוואָרקינג דעווייס וואס קען זיך אנטוויקלען צוזאמען מיט אייער נעטוואָרק'ס באַנדברייט און מאַכט באדערפענישן. מיט א פאָקוס אויף מאַקסימום נעטוואָרק אַוויילאַביליטי אונטער שווערע אינדוסטריעלע באדינגונגען, די סוויטשעס האָבן מאַכט סאַפּלייז וואָס קענען ווערן געביטן אין פעלד. פּלוס, צוויי מעדיע מאָדולן געבן איר די מעגלעכקייט צו סטרויערן די דעווייס'ס פּאָרט צייל און טיפּ - אפילו געבן איר די מעגלעכקייט צו נוצן די GREYHOUND 1040 ווי אַ באַקבאָון...
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S עטהערנעט ...
קורצע באַשרייַבונג Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S פֿעיִקייטן און בענעפֿיטן צוקונפֿט-זיכער נעץ פּלאַן: SFP מאָדולן דערמעגלעכן פּשוטע, אין-דעם-פעלד ענדערונגען האַלטן קאָסטן אין קאָנטראָל: סוויטשיז טרעפן אַרייַנגאַנג-מדרגה אינדוסטריעלע נעץ באדערפענישן און דערמעגלעכן עקאָנאָמיש ינסטאַליישאַנז, אַרייַנגערעכנט רעטראָפיץ מאַקסימום אַפּטיים: רעדאַנדאַנסי אָפּציעס ענשור ינטעראַפּשאַן-פֿרייַ דאַטן קאָמוניקאַציע איבער דיין נעץ פאַרשידן רעדאַנדאַנסי טעקנאַלאַדזשיז: PRP, HSR, און DLR ווי מיר...
-
הירשמאַן M-SFP-LX/LC EEC טראַנססיווער
פּראָדוקט באַשרייַבונג פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ: M-SFP-LX+/LC EEC, SFP טראַנססיווער באַשרייַבונג: SFP פיבעראָפּטיק גיגאַביט עטהערנעט טראַנססיווער SM, עקסטענדעד טעמפּעראַטור קייט. טייל נומער: 942024001 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי: 1 x 1000 Mbit/s מיט LC קאַנעקטער נעץ גרייס - לענג פון קאַבלע איין מאָדע פיברע (SM) 9/125 µm: 14 - 42 km (לינק בודזשעט ביי 1310 nm = 5 - 20 dB; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAUHCHH ינדוסטריאַל דין ...
פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג אַנמאַנאַדזשד גיגאַביט / שנעל עטהערנעט אינדוסטריעל סוויטש פֿאַר DIN רעלס, סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, פאָןלעסס פּלאַן; ווייכווארג לייער 2 ענהאַנסט טייל נומער 94349999 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 18 פּאָרץ אין גאַנץ: 16 x נאָרמאַל 10/100 BASE TX, RJ45; אַפּלינק 1: 1 x גיגאַביט SFP-סלאָט; אַפּלינק 2: 1 x גיגאַביט SFP-סלאָט מער צובינד...
-
הירשמאן RSP35-08033O6TT-SKKV9HPE2S געראטן...
פּראָדוקט באַשרייַבונג קאָנפיגוראַטאָר באַשרייַבונג די RSP סעריע פֿעיִקייטן פֿאַרהאַרטעטע, קאָמפּאַקט געראטן אינדוסטריעלע DIN רעלס סוויטשיז מיט שנעל און גיגאַביט גיכקייט אָפּציעס. די סוויטשיז שטיצן קאָמפּרעהענסיוו רעדאַנדאַנסי פּראָטאָקאָלן ווי PRP (Parallel Redundancy Protocol), HSR (High-availability Seamless Redundancy), DLR (Device Level Ring) און FuseNet™ און צושטעלן אַן אָפּטימאַל גראַד פון בייגיקייט מיט עטלעכע טויזנט v...


