הירשמאן GRS103-6TX/4C-1HV-2S סוויטש
קורצע באַשרייַבונג:
26 פּאָרט שנעל עטהערנעט/גיגאַביט עטהערנעט אינדוסטריעל אַרבעטסגרופּע סוויטש (פֿיקס אינסטאַלירט: 4 x GE, 6 x FE; דורך מעדיע מאָדולן 16 x FE), געראטן, ווייכווארג HiOS 2A, סטאָר-און-פֿאָרווערד-סוויטשינג, פֿענכערלאָזער פּלאַן
פּראָדוקט דעטאַל
פּראָדוקט טאַגס
קאמערציעלע דאַטע
פּראָדוקט באַשרייַבונג
| נאָמען: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| ווייכווארג ווערסיע: | HiOS 09.4.01 |
| פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטעט: | 26 פּאָרטן אין גאַנצן, 4 x FE/GE TX/SFP און 6 x FE TX פֿיקס אינסטאַלירט; דורך מעדיע מאָדולן 16 x FE |
מער אינטערפייסיז
| מאַכט צושטעלן/סיגנאַלינג קאָנטאַקט: | 1 x IEC פּלאָג / 1 x פּלאַג-אין טערמינאַל בלאָק, 2-פּין, אַרויסגאַנג מאַנועל אָדער אויטאָמאַטיש סוויטשאַבאַל (מאַקס. 1 A, 24 V DC צווישן 24 V AC) |
| לאקאלע פאַרוואַלטונג און מיטל פאַרבייַט: | יו-עס-בי-סי |
נעץ גרייס - לענג of קאַבל
| טוויסטעד פּאָר (TP): | 0-100 מעטער |
| איין-מאָד פיברע (SM) 9/125 מיקראָמעטער: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-SM/LC און M-FAST SFP-SM+/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-LX/LC |
| איין-מאָד פיברע (LH) 9/125 µm (לאַנג-דיסטאַנס טראַנססיווער): | שנעל עטערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-LH/LC; גיגאַביט עטערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-LH/LC און M-SFP-LH+/LC |
| מולטימאָד פיברע (MM) 50/125 µm: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-MM/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-SX/LC און M-SFP-LX/LC |
| מולטימאָד פיברע (MM) 62.5/125 µm: | שנעל עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-FAST SFP-MM/LC; גיגאַביט עטהערנעט: זעט SFP LWL מאָדול M-SFP-SX/LC און M-SFP-LX/LC |
נעץ גרייס - קאַסקאַדיביליטי
| ליניע - / שטערן טאָפּאָלאָגיע: | יעדע |
מאַכט באדערפענישן
| אַפּערייטינג וואָולטידזש: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 הערץ |
| מאַכט קאַנסאַמשאַן: | ערוואַרטעט מאַקס 12 וואט (אָן מעדיע מאָדולן) |
| מאַכט אַרויסגאַנג אין BTU (IT)/h: | ערוואַרטעט מאַקסימום 41 (אָן מעדיע מאָדולן) |
ווייכווארג
| קאָנפיגוראַציע: | אויטאָמאַטישע קאָנפיגוראַציע צוריקדרייען (ראָל-בעק), טעקסט-באַזירטע קאָנפיגוראַציע טעקע (XML), באַקאַפּ קאָנפיגוראַציע אויף אַ ווייטער סערווער ביים שפּאָרן, ויסמעקן קאָנפיגוראַציע אָבער האַלטן IP סעטטינגס, BOOTP/DHCP קליענט מיט אויטאָמאַטישע קאָנפיגוראַציע, DHCP סערווער: פּער פּאָרט, DHCP סערווער: פּולס פּער VLAN, , HiDiscovery, DHCP רעליי מיט אָפּציע 82, USB-C פאַרוואַלטונג שטיצע, קאָמאַנד ליניע צובינד (CLI), CLI סקריפּטינג, CLI סקריפּט האַנדלינג איבער ENVM ביים בוט, פולשטענדיק MIB שטיצע, קאָנטעקסט-סענסיטיוו הילף, HTML5 באַזירטע פאַרוואַלטונג |
| זיכערהייט: | מעק-באזירט פּאָרט זיכערהייט, פּאָרט-באזירט אַקסעס קאָנטראָל מיט 802.1X, גאַסט/נישט-אויטענטיפיצירט VLAN, אינטעגרירטע אויטענטיפיקאַציע סערווער (IAS), ראַדיוס VLAN אַסיינמענט, אָפּלייקענונג-פון-סערוויס פאַרהיטונג, LDAP, VLAN-באַזירט ACL, Ingress VLAN-באַזירט ACL, באַסיק ACL, צוטריט צו פאַרוואַלטונג באַגרענעצט דורך VLAN, מיטל זיכערהייט אינדיקאַציע, אָדיט טרייל, CLI לאָגינג, HTTPS סערטיפיקאַט פאַרוואַלטונג, באַגרענעצט פאַרוואַלטונג צוטריט, צונעמען נוצן באַנער, קאָנפיגוראַבלע פּאַראָל פּאָליטיק, קאָנפיגוראַבלע נומער פון לאָגין פרווון, SNMP לאָגינג, קייפל פּריווילעגיע לעוועלס, לאָקאַל באַניצער פאַרוואַלטונג, ווייַט אָטענטאַקיישאַן דורך RADIUS, באַניצער חשבון לאַקינג, פּאַראָל ענדערונג אויף ערשטער לאָגין |
| צייט סינקראָניזאַציע: | באַפערד רעאַל-צייט זייגער, SNTP קליענט, SNTP סערווער |
| אינדוסטריעלע פּראָפֿילן: | IEC61850 פּראָטאָקאָל (MMS סערווער, סוויטש מאָדעל), ModbusTCP |
| פארשידענע: | מאַנועלע קאַבל אַריבערגאַנג, פּאָרט מאַכט אַראָפּ |
אַמביאַנט באדינגונגען
| MTBF (טעלעקאָרדיאַ SR-332 אויסגאבע 3) ביי 25°C: | 313 707 שעה |
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור: | -10-+60 °C |
| סטאָרידזש/טראַנספּאָרט טעמפּעראַטור: | -20-+70 °C |
| רעלאטיווע הומידיטי (נישט קאנדענסירנדיק): | 5-90% |
מעכאנישע קאנסטרוקציע
| דימענסיעס (ברייט x הויך x טיף): | 448 מ״מ x 44 מ״מ x 310 מ״מ (אָן פֿיקסירנדיקן קלאַמער) |
| וואָג: | אומגעפער 3.60 ק"ג |
| מאָנטירונג: | 19" קאָנטראָל קאַבינעט |
| שוץ קלאַס: | IP20 |
מעכאַנישע פעסטקייט
| IEC 60068-2-6 ווייבריישאַן: | 3.5 מ״מ, 5 הערץ – 8.4 הערץ, 10 ציקלען, 1 אקטאווע/מינוט; 1 ג, 8.4 הערץ-200 הערץ, 10 ציקלען, 1 אקטאווע/מינוט |
| IEC 60068-2-27 שאָק: | 15 ג, 11 מיליסעקונדעס געדויער, 18 שאַקס |
EMC אריינמישונג אימוניטעט
| EN 61000-4-2 עלעקטראָסטאַטישע אָפּזאָגן (ESD): | 6 קוו קאָנטאַקט אָפּזאָגן, 8 קוו לופט אָפּזאָגן |
| EN 61000-4-3 עלעקטראָמאַגנעטישע פעלד: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10 V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| EN 61000-4-4 שנעל טראַנזיענטן (אויסברוך): | 2 קילוואט מאַכט ליניע, 2 קילוואט דאַטן ליניע |
| EN 61000-4-5 סורדזש וואָולטידזש: | שטראָם־ליניע: 2 קילאָוואָלט (ליניע/ערד), 1 קילאָוואָלט (ליניע/ליניע); דאַטן־ליניע: 1 קילאָוואָלט |
| EN 61000-4-6 דורכגעפירטע אימוניטעט: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC ארויסגעלאָזט אימוניטעט
| EN 55032: | EN 55032 קלאַס A |
| FCC CFR47 טייל 15: | FCC 47CFR טייל 15, קלאַס A |
באַשטעטיקונגען
| באַזיס סטאַנדאַרט: | CE, FCC, EN61131 |
וואַריאַנטן
| אייטעם # | טיפּ |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Hirschmann GRS103 סעריע בנימצא מאָדעלן
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
פֿאַרבונדענע פּראָדוקטן
-
Hirschmann GRS1030-16T9SMMZ9HHSE2S סוויטש
הקדמה פּראָדוקט: GRS1030-16T9SMMZ9HHSE2SXX.X.XX קאָנפיגוראַטאָר: GREYHOUND 1020/30 סוויטש קאָנפיגוראַטאָר פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג אינדוסטריעל געראטן שנעל, גיגאַביט עטהערנעט סוויטש, 19" ראַק מאָונט, פאָןלעסס פּלאַן לויט IEEE 802.3, סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג ווייכווארג ווערסיע HiOS 07.1.08 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי פּאָרץ אין גאַנץ אַרויף צו 28 x 4 שנעל עטהערנעט, גיגאַביט עטהערנעט קאָמבאָ פּאָרץ; באַסיק אַפּאַראַט: 4 FE, GE אַ...
-
הירשמאן דראַגאָן MACH4000-48G+4X-L3A-MR סוויטש
קאמערציעלע דאטום פּראָדוקט באַשרייַבונג טיפּ: DRAGON MACH4000-48G+4X-L3A-MR נאָמען: DRAGON MACH4000-48G+4X-L3A-MR באַשרייַבונג: פול גיגאַביט עטהערנעט באַקבאָון סוויטש מיט אינערלעכער רעזערוו מאַכט צושטעלן און ביז 48x GE + 4x 2.5/10 GE פּאָרץ, מאַדזשאַלער פּלאַן און אַוואַנסירטע Layer 3 HiOS פֿעיִקייטן, מולטיקאַסט ראַוטינג ווייכווארג ווערסיע: HiOS 09.0.06 טייל נומער: 942154003 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי: פּאָרץ אין גאַנץ ביז 52, באַסיק אַפּאַראַט 4 פאַרפעסטיקט ...
-
הירשמאַן RS20-0400M2M2SDAEHH געראטן סוויטש
באַשרייַבונג פּראָדוקט: RS20-0400M2M2SDAE קאָנפיגוראַטאָר: RS20-0400M2M2SDAE פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג געראטן שנעל-עטהערנעט-סוויטש פֿאַר DIN רעלס סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, פאָןלעסס פּלאַן; ווייכווארג לייער 2 ענהאַנסט טייל נומער 943434001 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 4 פּאָרץ אין גאַנץ: 2 x נאָרמאַל 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC מאַכט רעקווירעמענץ אָפּער...
-
Hirschmann OCTOPUS-5TX EEC צושטעלן וואָולטידזש 24 VD ...
הקדמה OCTOPUS-5TX EEC איז אן אומגעמאכט IP 65 / IP 67 סוויטש לויט IEEE 802.3, סטאר-און-פארווערטס-סוויטשינג, שנעל-עטהערנעט (10/100 MBit/s) פארטן, עלעקטרישע שנעל-עטהערנעט (10/100 MBit/s) M12-פארטן פראדוקט באשרייבונג טיפ OCTOPUS 5TX EEC באשרייבונג די OCTOPUS סוויטשעס זענען פאסיג פאר דרויסנדיגע אפליקאציעס...
-
Hirschmann RS20-0800S2S2SDAE קאָמפּאַקט געראטן אין...
פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג באַשרייַבונג געראטן שנעל-עטהערנעט-סוויטש פֿאַר DIN רעלס סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג, פאָןלעסס פּלאַן; ווייכווארג לייער 2 ענהאַנסט טייל נומער 943434019 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי 8 פּאָרץ אין גאַנץ: 6 x נאָרמאַל 10/100 BASE TX, RJ45; אַפּלינק 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; אַפּלינק 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC מער אינטערפייסיז ...
-
Hirschmann GRS1020-16T9SMMZ9HHSE2S סוויטש
הקדמה פּראָדוקט: GRS1020-16T9SMMZ9HHSE2SXX.X.XX קאָנפיגוראַטאָר: GREYHOUND 1020/30 סוויטש קאָנפיגוראַטאָר פּראָדוקט באַשרייַבונג באַשרייַבונג אינדוסטריעל געראטן שנעל עטהערנעט סוויטש, 19" ראַק מאָונט, פאָןלעסס פּלאַן לויט IEEE 802.3, סטאָר-און-פאָרווערד-סוויטשינג ווייכווארג ווערסיע HiOS 07.1.08 פּאָרט טיפּ און קוואַנטיטי פּאָרץ אין גאַנץ אַרויף צו 24 x שנעל עטהערנעט פּאָרץ, באַסיק אַפּאַראַט: 16 FE פּאָרץ, יקספּאַנדאַבאַל מיט מעדיע מאָדול מיט 8 FE פּאָרץ ...


