Weidmuller SCHT 5S 1631930000 טערמינאַל מאַרקער
פּראָדוקט דעטאַל
פּראָדוקט טאַגס
דאַטאַבלאַט
| ווערסיע | SCHT, טערמינאַל מאַרקער, 44.5 רענטגענ 9.5 מם, פּעך אין מם (פּ): 5.00 וועידמועללער, בייזש |
| באַשטעלונג נומער | 1631930000 |
| טיפּ | ש.ט. 5 ס. |
| GTIN (EAN) | 4008190206680 |
| קוואַנטיטעט | 20 זאכן |
| הייך | 44.5 מ״מ |
| הייך (אינטשעס) | 1.752 אינטש |
| ברייט | 9.5 מ״מ |
| ברייט (אינטשעס) | 0.374 אינטש |
| נעץ וואָג | 3.64 ג |
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור קייט | -40...100 °C |
| RoHS קאָנפאָרמאַטי סטאַטוס | קאָמפּליאַנט אָן באַפרייאונג |
| דערגרייכן SVHC | קיין SVHC העכער 0.1 wt% |
| אַפּליקאַציע/פאַבריקאַנט | וויידמיעלער |
| קאָליר | בייזש |
| האַלאָגען | No |
| מאַטעריאַל | פּאָליאַמיד 66 |
| נומער פון מאַרקערס פּער קאָמבינאַציע | 1 קאָמפּאָנענט טייל = טערמינאַל מאַרקער |
| נומער פון מאַרקערס פּער פּאַקקאַגינג אַפּאַראַט | -
- פאָרעם פון צושטעלן:
- קאָמפּאָנענט טייל
|
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור קייט | -40...100 °C |
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור קייט, מאַקס. | 100°C |
| אַפּערייטינג טעמפּעראַטור קייט, מין. | -40°C |
| אָריענטאַציע פון דרוק | האָריזאָנטאַל און ווערטיקאַל |
| געדרוקטע אותיות | אָן |
| טיפ פון דרוק | נייטראַל |
| UL 94 ברענענדיקייט שאַץ | V-2 |
| ברייט | 9.5 מ״מ |
פריערדיג: וויידמילער PZ 10 SQR 1445080000 קרימפּינג טול ווייטער: וויידמילער PZ 50 9006450000 קרימפּינג טול
פֿאַרבונדענע פּראָדוקטן
-
SIEMENS 6ES7531-7KF00-0AB0 פּראָדוקט אַרטיקל נומער (מאַרקעט פייסינג נומער) 6ES7531-7KF00-0AB0 פּראָדוקט באַשרייַבונג SIMATIC S7-1500 אַנאַלאָג אַרייַנשרייַב מאָדול AI 8xU/I/RTD/TC ST, 16 ביט רעזאָלוציע, אַקיעראַסי 0.3%, 8 טשאַנאַלז אין גרופּעס פון 8; 4 טשאַנאַלז פֿאַר RTD מעסטונג, פּראָסט מאָדע וואָולטידזש 10 V; דיאַגנאָסטיקס; האַרדווער ינטעראַפּטס; עקספּרעס אַרייַנגערעכנט אַרייַנפֿיט עלעמענט, שילד קלאַמער און שילד טערמינאַל: פראָנט קאַנעקטער (שרויף טערמינאַלס אָדער דריקן-...
-
Weidmuller WQV סעריע טערמינאַל קראָס-קאַנעקטאָר Weidmuller אָפפערט פּלאַג-אין און שרויף קראָס-קאַנעקשאַן סיסטעמען פֿאַר שרויף-קאַנעקשאַן טערמינאַל בלאַקס. די פּלאַג-אין קראָס-קאַנעקשאַנז האָבן גרינג האַנדלינג און שנעל ינסטאַלירונג. דאָס שפּאָרט אַ סך צייט בעת ינסטאַלירונג אין פאַרגלייך מיט שרויף לייזונגען. דאָס אויך ינשורז אַז אַלע פּאָלן שטענדיק קאָנטאַקטירן פאַרלעסלעך. פיטינג און טשאַנגינג קראָס קאַנעקשאַנז די פ...
-
Weidmuller W סעריע טערמינאַל בלאָקס אותיות צאָלרייכע נאַציאָנאַלע און אינטערנאַציאָנאַלע באַשטעטיקונגען און קוואַליפיקאַציעס אין לויט מיט אַ פאַרשיידנקייט פון אַפּלאַקיישאַן סטאַנדאַרדס מאַכן די W-סעריע אַן וניווערסאַלע פֿאַרבינדונג לייזונג, ספּעציעל אין שווערע באדינגונגען. די שרויף פֿאַרבינדונג איז לאַנג געווען אַן איינגעשטעלט פֿאַרבינדונג עלעמענט צו טרעפן פּינטלעך פאָדערונגען אין טערמינען פון פאַרלאָזלעכקייט און פאַנגקשאַנאַליטי. און אונדזער W-סעריע איז נאָך סעטאַלינג...
-
WAGO I/O סיסטעם 750/753 קאָנטראָללער דעצענטראליזירטע פּעריפעריאַלס פֿאַר אַ פאַרשיידנקייט פון אַפּלאַקיישאַנז: WAGO'ס ווייַט I/O סיסטעם האט מער ווי 500 I/O מאָדולן, פּראָגראַממאַבאַל קאָנטראָללערס און קאָמוניקאַציע מאָדולן צו צושטעלן אָטאַמאַציע באדערפענישן און אַלע קאָמוניקאַציע בוסעס פארלאנגט. אַלע פֿעיִקייטן. מייַלע: שטיצט די מערסט קאָמוניקאַציע בוסעס - קאַמפּאַטאַבאַל מיט אַלע נאָרמאַל אָפֿן קאָמוניקאַציע פּראָטאָקאָלן און ETHERNET סטאַנדאַרדס ברייט קייט פון I/O מאָדולן ...
-
האַרטינג טעכנאָלאָגיע שאַפט צוגעלייגטע ווערט פֿאַר קאַסטאַמערז. טעכנאָלאָגיעס פֿון האַרטינג זענען אין אַרבעט איבער דער גאָרער וועלט. האַרטינג'ס בייַזייַן שטייט פֿאַר גלאַט פֿונקציאָנירנדיקע סיסטעמען געטריבן דורך אינטעליגענטע קאַנעקטאָרן, קלוגע אינפֿראַסטרוקטור לייזונגען און סאָפיסטיקירטע נעץ סיסטעמען. איבער דעם פֿאַרלויף פֿון פֿילע יאָרן פֿון נאָענטער, פֿאַרטרוי-באַזירטער קאָאָפּעראַציע מיט אירע קאַסטאַמערז, איז די האַרטינג טעכנאָלאָגיע גרופּע געוואָרן איינע פֿון די פֿירנדיקע ספּעציאַליסטן גלאָבאַל פֿאַר קאַנעקטאָר ט...
-
האַרטינג טעכנאָלאָגיע שאַפט צוגעלייגטע ווערט פֿאַר קאַסטאַמערז. טעכנאָלאָגיעס פֿון האַרטינג זענען אין אַרבעט איבער דער גאָרער וועלט. האַרטינג'ס בייַזייַן שטייט פֿאַר גלאַט פֿונקציאָנירנדיקע סיסטעמען געטריבן דורך אינטעליגענטע קאַנעקטאָרן, קלוגע אינפֿראַסטרוקטור לייזונגען און סאָפיסטיקירטע נעץ סיסטעמען. איבער דעם פֿאַרלויף פֿון פֿילע יאָרן פֿון נאָענטער, פֿאַרטרוי-באַזירטער קאָאָפּעראַציע מיט אירע קאַסטאַמערז, איז די האַרטינג טעכנאָלאָגיע גרופּע געוואָרן איינע פֿון די פֿירנדיקע ספּעציאַליסטן גלאָבאַל פֿאַר קאַנעקטאָר ט...